UğraşmaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UğraşmaM

En Kaliteli bilgi paylaşım platformunuz

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Counter Strike Source Silah Rehberi

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Counter Strike Source Silah Rehberi Empty Counter Strike Source Silah Rehberi C.tesi Mart 26, 2011 11:33 pm

šŠâśŜĩŋÒ

šŠâśŜĩŋÒ
Co Admin
Co Admin

Tabancalar
GLOCK 18C SELECT FIRE
Evet, işte bu Terörislerin başlangıç silahı. 20'lik bi şarjörü vardır. Çoğu kişi bunu ''kullanmamayı'' tercih eder ve başka bir tabanca alır Smile ama şu da var: Bu silah üçlü atış moduna geçebilen iki silahtan biri. mesela şarjörünüzde 20 varken adama ateş ettiğinizde 3 kurşun birden çıkar. Yine ''Hiç'' paranız yoksa bunu kullanın derim.
USP TACTICAL
Bu da Counter-Teröristlerin başlangıç silahı. Deagle'den sonra en ünlü silahtır. 12'lik bir şarjörü vardır. Aslında belki de CT'ler başlangıç silahları oalrak bunu kullandıkları için şanslılar. Çünkü beleşten alıyorlar Smile
SIG-SAUER P228
''Abe param yok, ama bi tabanca almak istiom ben. Ne alcam ben yha'' diyenler için idealdir. 13'lük bir şarjörü vardır, yanında da 5 şarjör alırsınız. Pek de güçlü değildir. Ama arada bir kullanılmalıdır derim ben Smile
DESERT EAGLE
Ve işte karşınızda, tabancaların babası Smile tek vuruşta adama headshot çekebilirsiniz bunlar. DİKKAT! DEAGLE(DESERT EAGLE'ın kısaltmasıdır)'DAN BAŞKA HİÇBİ SİLAH BUNU YAPAMAZ!Neyse konuyu değiştirmeyelim Smile 7'lik şarjörü vardır. Pek kolay nişan almaz. Ama siz becerebilirseniz inanılmazları başarabilirsiniz Smile
ELITE BERETTAS
buda günün sürpriz ismi Smile aslında ikili olduğu için bayağı ''havalı'' görünebilir ama arkasında başka şeyler yatıyor.Toplam 30'luk bi şarjörü var ikilinin. Tek vuruşta çok az hasar verir. Ama kafaya iki kurşun sıktığınız zaman adam ölebilir. Demek ki bu silah iki kurşunla headshot yapıyor.
FN FIVESEVEN
buda aslında SigSauer P228'e çok benzer. popüler değildir, çok hasar vermez, ama çok mermisi vardır. 20'lik de bir şarjörü vardır. Tavsiyem: Deagle'a uyuz olan CT'ler bunu kullansın Smile

SMGler
INGRAM MAC-10
bu da pek bi işe yaramayan SMG. Sadece yakın mesafede kullanın. yani 30'luk şarjörünü yakın mesafede iken boşaltın Smile
STEYR TMP SD
bu da mac-10'un biraz daha iyisi. susturucusu olduğu için çok daha isabetli atar. Şarjörü Mac-10'a çok benzer. çünkü bunun da 30'luk bir şarjörü var. Ve de yakın mesafede belki de çok etkili olacabilecek bir silahtır.
HECKLER AND KOCH MP5
Bu da en çok ise yarayan SMG Smile uzak mesafede bile etkilidir. bunun da 30'luk bir şarjörü vardır. İsabetli tarar. Cross'u küçük olduğu için de uzak mesafelerde etkili olabiliyor.
HECKLER AND KOCH UMP
ben bu silaha '' Çakma MP5'' lakabını taktım Smile Yavaş taradığı için bunla direk kafayı nişanlamanızı tavsiye ederim. 25'lik şarjörü vardır. Ve Cross'u pek de küçük değildir.
FN P90
CS'de yakın mesafede etkili olabilen en iyi silah. Adamı taradığınız zaman adam kaçma şansı bile bulamaz, o kadar hızlı tarıyo yani Smile 50'lik şarjörü vardır. Ve CS'de favori SMG'ler arasına girer bence Smile

Tüfekler
IMI GALIL
''Abi tüfek almak istiom, ama param yok ne alcam be yhaa'' diyorsanız, kapın Galil'i derim ben Smile 35'lik bi şarjörü var.yine biraz ''sade'' bir tüfek. başka da diyecek çok bir şey yok Smile
FAMAS
bu silahı da aynı düşünce nedeniyle CT'lere armağan etmişler Smile Galil'le akraba olduğunu söyleyebilirim. 25'lik bi şarjörü var. Ve iki modu var: Üçlü-Atış ve Otomatik. Üçlü atış modundayken direk kafayı nişanlayıp adama ateş ederseniz headshot yapmış olursunuz. ama üçlü-atış modu daha çok uzak mesafede yarıyor. otomatik ise yakında yarıyor.
AK-47
ve işte her CS oyuncusunun hayranı olduğu silah: AK47. Lakabı ''ustaların silahı''. 30'luk bir şarjörü var. Ve çok fazla teper. O yüzden bu silahla ''yalnızca'' yakın mesafede tarayın. yoksa ölen siz olabilirsiniz.
M4A1 CARBINE
ve bu da ak-47'nin kardeşi Smile ona çok benzer. 2 vuruşta adama headshot çeker, ak-47 ise tek vuruşta çeker. M4 Ak47'nin aksine çok isabetli atar. Ha unutmayalım, bir de susturucusu var. takın susturucuyu, uzaktaki adamın kafasına nişan alın iki tarayın orayı, adam öldü Smile aynı zamanda ak-47 bunun en büyük rakibidir.
SIG SG 552
zoom yapabilen, ama aslında sniper olmayan bir tüfek. 30'luk bir de şarjörü var. kafadan direk öldüremiyor, ama sniper'lara uyuz olanların bunu kullanmasını tavsiye ediyorum Smile
STEYR AUG BULLPUP
bu da sig 552'nin ikizi Smile aug'un sig 552'den tek farkı, cross'unun daha küçük olmasıdır.
STEYR SCOUT
aslında çok da iyi bir sniper değil bu. 10'luk şarjörü var. Tek vuruşta kafadan headshot yapabiliyor ama aldanmayın, aslında yarı otomatik değildir. Bolt-Action tarzı bi tüfektir. AWP gibi.
AWP
Ve işte sniper'ların kralı Smile kurşunu öyle büyüktür ki, adamın neresine isabet ederse bile, direk gebertir. İki vuruşta geberttiği ise nadiren görülür. scout gibi 10'luk bir şarjörü vardır.
HECKLER AND KOCH G3/SG1
Hareket eden hedefleri bunla vurmanızı tavisye ediyorum. Çünkü, bu bir otomatik Sniper.AWP ile hareket eden bi düşmanı vurmanız gerçekten çok zordur.
SIG SG 550
G3/SG1'in ikizi. onla arasındaki tek fark, görünüşüdür.

Makineli Tüfekler
FN M249 PARA
buda yakın mesafede adama hiç acımayan bir silah. uzak mesafede ise o kadar etkili olduğu söylenemez. 100'lük bir şarjörü var. Acayip yavaş bi şekilde değiştirir şarjörü. Ama çok iyi bir silahtır.

Bıçak
hem birinci silahınızın, hem de ikincil silahınızın mermisi bittiği an kullanılır. adamın arkasından çaktırmadan bıçakla öldürebilirsiniz, gayet güzel bi yoldur Smile
o yüzden lütfen merminizi boşa harcamayın Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]